Praneškite apie mus:0

Photoshop programa siūlo daug būdų paversti atvaizdą iš spalvoto į nespalvotą. Skirtingai nuo kitų įrankių, Gradient Map duoda jums daug įvairių variantų, kaip jūsų atvaizdas turėtų būti paverstas.

 

Pavyzdys


Pavyzdžiui nespalvotam atvaizdui Gradient Map naudoja dvi spalvas, juodą ir baltą, bet jūs atvaizdą galite paversti nebūtinai į nespalvota, bet ir į geltonai baltą, mėlinai raudoną ir t.t. Šis įrankis suteiks jums aukštesnio lygio fotografijų redagavime, bei įvairių kitų darbų kūrime.

Gradient Map sudarymas Photoshop programoje yra pritaikytas naudojant reguliavimo sluoksnį. Reguliavimo sluoksnis keičia atvaizdą, taikydamas Gradient Map atvaizdui.

Paspaudus ant juodai baltos juostelės (Gradiento), atsidarys Gradiento kūrimo langas, kuriame galėsite susikurti savo kelių spalvų apdangalą.

 

Gradient_Map

 

 

Gradient Editor (Gradiento kūrimo langas)


Gradient_Map2


Paspaudus du kartus ant pirmos spalvos arba antros spalvos kvadrato, atsidaro spalvų paletė , kurioje galima pakeisti esamą spalvą kokia nors kita.

Gradientai susideda ne tik iš dviejų spalvų, kad sukurtume trečią, ketvirtą ar penktą spalvą, tiesiog paspaudžiame vieną kartą po mūsų gradiento juosta (dabar ji yra juodai balta) ir prisideda dar viena spalva.

 

 

Pavyzdžiai

 

Gradient_Map3

Perskaityta: 21416 kartų
Simas
Autorius: Simas
El. paštas.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo spam botų. Jum reikalingas įjungtas Javasctipt kad jį matytumėte
Manualai.lt administratorius, web dizaineris.
Susiję straipsniai
Autoriaus atsitiktiniai
Raktažodžiai
Image meniu    Adjustments    Gradient Map   
Patinka straipsnis?
Komentarai

Komentarų nėra. Norėdami komentuoti turite prisijungti
Photoshop meniu
Informacija ir viskas kas yra pateikta manualai.lt puslapiuose yra nemokama, tačiau, galite mus paremti per PayPal: