Praneškite apie mus:

0

Nuotraukos redagavimo pamoka, "Realistinė tatuiruotė". Šioje pamokoje išmoksime tikroviškai uždėti tatuiruotę ant kūno. Šį metodą galima taikyti norint uždėti įvairias tekstūras ant odos ir kita.

Realistinė tatuiruotė
0

Nuotraukos redagavimo pamoka, "Lūpų dažymas". Aptarsime kelis būdus, kaip galite greitai pakeisti lūpų spalvą, žinoma šiuos būdus galima pritaikyti naudoti ne tik lūpų spalvos keitimui, tačiau ir plaukų odos ir kita.

Lūpų dažymas
0

Nuotraukos redagavimo pamoka susidedanti iš kelių nuotraukų naudojimo. Mes galime atvaizdus sukurti įspūdingesnius naudojant įvairias nuotraukas ir lipdant jas į vieną. Tai yra bene sunkiausia nuotraukų redagavimo rūšis. Dažniausiai tokios fotografijos neatitinka mūsų realaus gyvenimo, pvz. kad ir ši nuotraukos manipuliacija. Pasitelkus išradingumo ir žinių, galime pasiekti tikrai gerų rezultatų, tačiau tai nėra taip lengva ir vis kitai fotografijai negalime pritaikyti tų pačių funkcinių derinių.

Foto manipuliacija
0

Šioje pamokoje bandysime sukurti gražią, lygią odą. Šį metodą galėsite taikyti redaguojant, bet kokią fotografiją, derinant metoda prie jos.

Aksominė oda
0
Photoshop programos pagalba mes galime keisti odos, akių, lupų, plaukų ir kitų dalių spalvą. Šioje pamokoje parodysiu vieną iš daugelio greitų būdų, kaip galima pakeisti odos spalvą.
Dirbtinis įdegis
0

Jus galite pasitelkti Photoshop programa ir lengvai pakeisti nuotraukų spalvą ar nuotaiką. Padaryti fotografijas įspūdingesnes jas tonuojant.Tonuojamos fotografijos dažniausiai turėtų būti nespalvotos, tačiau šioje pamokoje pasirinkau spalvotą variantą.

Tonavimas
Puslapis 1 iš 2
1
Photoshop meniu
Informacija ir viskas kas yra pateikta manualai.lt puslapiuose yra nemokama, tačiau, galite mus paremti per PayPal: